Przeczytaj jeszcze raz zdania z ćwiczenia 1 i odpowiedz na pytania

Pobierz

Teraz wykonaj zadanie 5 w zeszycie ćwiczeń.. Jeśli nie, to przeczytaj jeszcze raz opowiadanie.. Przeanalizuj podane zdania.. Ułóż wiersz o innym zwięrzątku i napisz go na kartce.. Natomiast jeśli znasz odpowiedzi na pytania przejdź do zeszytu ćwiczeń.. Odp.. Przyjrzyj się obrazkowi na stronie 31 i zaznacz, czego na nim brakuje.. Przyjrzyj się obrazkom w podręczniku na str. 68 - zad.12.. Twoja przyjaciółka Kelly chce poprawić swoją sylwetkę i prosiła Cię o radę.. Wykonaj ćwiczenie 2 ze strony 204.. Na podstawie analizowanych fragmentów "Balladyny" odpowiedz na pytania.. sie Die Frau ist aPrzeczytaj tekst z ćwiczenia drugiego jeszcze raz Odpowiedz na pytania (zadanie 3) Reklama Odpowiedź Sprawdzona przez Eksperta 4.4 /5 318 kozakowskyy 1.. Proszę o pilną pomoc!. Wykonaj do niego rysunek.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.. Na jego podstawie wykonaj ćw.. W zeszycie zapisz W klasie Rz po spółgłoskach b i p.. Proszę o przesłanie prawidłowych odpowiedzi do swoich wychowawców.. 4.Z czytanki: praca z tekstem , przeczytaj jeszcze raz i wykonaj ćwiczenia: Klasa 3: czytanka strona 115.. 0.Gramatyka języka niemieckiego z ćwiczeniami" to publikacja zawierająca ciekawe i różnorodne ćwiczenia na poziomach A1 i A2 oraz testy.. Znajdziesz go w podręczniku na stronie 226.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie przedmiotowym.Rozwiązania wszystkich zadań zapisuj na kartach odpowiedzi, pamiętając o podaniu numeru zadania..

Gimnazjum rozwiązane Przeczytaj jeszcze raz zdania z ćwiczenia 1. i odpowiedz na pytanie.

Jest doskonałą propozycją zarówno dla rozpoczynających naukę języka niemieckiego, jak i dla tych, którzy chcieliby przypomnieć sobie najważniejsze zagadnienia gramatyczne.Temat: Imiesłowy przymiotnikowe i przysłówkowe - ćwiczenia 1.. 14 str.68 i powiedz, jakiego koloru są te przedmioty?. Następnie przeczytaj jeszcze raz "Mit o powstaniu świata" ze stron 202-204.. -podziękuj, że zwróciła się z … prośbą o poradę i okaż zrozumienie jej problemu, -doradź jej, aby zaczęła uprawiać sport i wyjaśnij w jaki sposób wpłynie to na poprawę sylwetki,Gimnazjum rozwiązane Przeczytaj jeszcze raz zdania z ćwiczenia 2 i odpowiedz na pytania Plisss potrzebuje na teraz Pan od Niemca mówi że na ocene Reklama Odpowiedź 3.5 /5 6 k3po2007 Odpowiedź: 1.. Po przeczytaniu każdego zdania odpowiedz (ustnie) na pytania:Pod tematem wykonaj zadania ze strony 202 z podręcznika "Zanim przeczytasz".. Na kolorowo zapisz1.. Przeczytaj uważnie z podręcznika " Przypowieść o talentach" i ustnie odpowiedz na pytanie 1 i 3 pod tekstem..

przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania.

Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. Moje książkiW rozwiązaniu ćwiczenia 1 znajdziesz tłumaczenie wersji oryginalnej, czyli tej w czasie przeszłym.. Strona 20 zadanie 2.. Przeczytaj zdania w zad.. W wolnym czasie gram w squasha.. Zapisz odpowiedź w zeszycie.Czy po przeczytaniu opowiadania znasz odpowiedzi na pytania zamieszczone pod tekstem?. Odpowiedz na wszystkie znajdujące się tam pytania.. - Codziennie żeglowałem.. Zrób zdjęcie i wyślij!. Z których aktów pochodzą zamieszczone fragmenty?. es Ein Kind weint.Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania (1-5).. 3 str .Otwórz podręcznik na str. 254 -255.. Nazwij przedmioty po niemiecku.. Przepisz lub wklej do zeszytu.. - Fabian grał na gitarze.9788326228841 Dodaj do Moich książek Ola 85445 Nauczyciel Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-11-26 16:16:51.. 1/116 .. .przepisz pytania i zapisz odpowiedzi w zeszycie 2/116.. zapisz w zeszycie Klasa 4: czytanka strona 27 1/28.. wybierz właściwe odpowiedzi i wpisz pełne zdania do zeszytu3) Przeczytaj jeszcze raz e-mail z ćw.. Oglądasz stare wydanie książki.• dopełniacz imion własnych • zaimek nieosobowy man • rzeczowniki złożone • zaimek osobowy w bierniku • potrawy i posiłki w ciągu dnia • pieniądze w ue • artykuły spożywcze • opakowania, miary i wagi • wyrażenia z przyimkami mit, ohne, für • nazwy lokali gastronomicznych • regionalne nazwy posiłków i artykułów spożywczych (dachl) • …Zadanie 1..

Przeczytaj jeszcze raz uważnie przed wykonaniem kolejnych ćwiczeń.

Skąd się dowiadujemy, gdzie się rozgrywa akcja sceny III aktu I?. Przeczytaj jeszcze raz zdania z ćwiczeń.- Zadanie Grammatik 3: Kompass Team 3 - strona 62 Klasa 8 szkoły podstawowej Przedmiot Język niemiecki Wybierz książkę Kompass Team 3, Podręcznik Strona 62 Grammatik 3 Zadanie 4 Indywidualne 5 Zadanie Was für ein Mantel gefällt dir am besten?. te ćwiczenia są żółte.. Uzupełnij kartę pracy " Narodziny świata " 2.Zadania dla Klasy VI na poniedziałek 16 marca 2020 roku.. Odpowiedź na zadanie z Kompass neu 3Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania: 2012-01-29 17:54:52 przeczytaj tekst źródlowy i odpowiedz na pytania .. I po polsku odpowiedz na zadane w poleceniu pytanie.. Temat lekcji: Ćwiczenia powtórzeniowe - Na początek przeczytaj jeszcze raz dialogi w ćwicz.. Wykonaj polecenie 1 i 2 str. 69 w ćwiczeniu.. Uzupełnij zdania zapisane pod poleceniem na niebiesko.. 4) Jeśli masz możliwość wysłuchaj i/lub przeczytaj dialog z ćw.. Przeczytaj jeszcze raz zdania.- Zadanie Grammatik 1: Kompass Team 2. Wydanie 2017 - strona 87 Klasa 7 szkoły podstawowej Przedmiot Język niemiecki Wybierz książkę Kompass Team 2. Wydanie 2017, Podręcznik Strona 87 Grammatik 1 Zadanie 2 Zadanie UWAGA!. Od czterech lat uczę tego języka.. Jest to zadanie z klasy 6, Ćwiczenia nazywają się Look!. Ćwiczenie 1..

Przeczytaj jeszcze raz tekst pt. Karta pracy 6.1. język polski.

3 oceny | na tak 0%.. Rycerze, damy i Najświętsza Panna.. Do zeszytu przepisz dokończone zdania: Słowo "talent" ma w przypowieści dwa… W znaczeniu dosłownym oznacza… Biblijne talenty odnoszą się właściwie do naszych … 4.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj jeszcze raz wiersz z ćwiczenia 7.. 2009-09-15 21:11:50 Przeczytaj dialog ponownie i odpowiedz na pytania Jezyk angielski 2013-01-31 20:27:02 Przeczytaj jeszcze raz zdania.- Zadanie Grammatik 1: Kompass Team 3 - strona 10 Klasa 8 szkoły podstawowej Przedmiot Język niemiecki Wybierz książkę Kompass Team 3, Podręcznik Strona 10 4 Zadanie Grammatik 1 Zadanie a) Ich segel te täglich.. Powiedz, co nie pasuje do pozostałych?. Przypomnij sobie wiadomości na temat imiesłowów.. Podziękuj Napisz do mnie!. Dzisiaj przeczytaj informację o znanych bajkach rosyjskich (str. około 113 - niebieskie tło), znajdź inne w Internecie, spróbuj obejrzeć jakąś i zrób rysunek do jednej z nich, lub krótko opisz po polsku!. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.N Słuchając tekstu po raz pierwszy, wyłapuj najbardziej oczywiste informacje.Przeczytaj jeszcze raz zdania z ćwiczenia 1. i odpowiedz na pytanie.. Przeczytaj jeszcze raz fragment "Balladyny" w podręczniku na str. 165- 174 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt