Kartkówka z treści mikołajka

Pobierz

katarzyna_sorichta_27927.. Euzebiusz i Mikołajek dostali uwagi do dzienniczka.. Postanowił wrócić, kiedy będzie już dorosły i bogaty.- To takie pudełko, z którego wyfrunie ptaszek, mój malutki.. Rozwiąż test.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Nigdy nie wymagałam pełnych zdań (oczywiście tylko w przypadku .C.. Wyślij zgłoszenie.. Nigdy nie wymagałam pełnych zdań (oczywiście tylko w przypadku .Powiązane z testem.. Sprawdź się w naszym teście, no bo co kurczę blade!. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14.. Wyjątek zrobiła, gdy chłopak dostał od wujka magiczną szkatułkę.. Test rozwiązywano: 64491 razy.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .. Pierwsza część cyklu o przygodach łobuziaków, którzy potrafią świetnie się bawić w każdych okolicznościach!. Jest najwyższy ze wszystkich i szybko biega.Witaj na stronie Quizz.pl.. Kartkówka ze znajomości treści lektury Irena Jurgielewiczowa "TEN OBCY" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. wg Cnowrotek.. "Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. Antygona - test znajomości lektury.. Zniecierpliwiony fotograf ucieka.. Klasa 4 Klasa 5 Polski..

"Wesele" - sprawdzian z treści lektury.

B. Z planety 325 - odkrytej przez francuskiego naukowca.. Sprawd ź cofnij dalej .Jak dobrze znasz "Mikołajka"?. Statystyka testu.. opiekunem uczniów.. Klasa 3 Klasa 4 Książka Mikołajek.. O zaprzyjaźnienie się z nim.. Na pewno nie trafiłeś tu przypadkiem!. - Mój tata dał mi aparat z osłon ą, obiektywem szerokok ątnym, teleobiektywem i, oczywi ście, z fleszem.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Przesłano: 2015-04-19.W związku z tym, że chłopcy zawsze rozrabiają, woli, żeby ciągle padało, bo wtedy jest ich mniej na boisku bądź w ogóle nie wychodzą na dwór.. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1.. Szukaj.. Z gwiazdy B-612 - widzianej w 1909 r. przez tureckiego astronoma.. 23 Obserwuj autora Zobacz profil .. Pan Tadeusz - test znajomości lektury.. Wyślij zgłoszenie.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.Mikołajek na wakacjach - przetestuj swoją wiedzę.. Dzienniczki.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Mikołajek autorstwa René Goscinny znajdziecie na .Odpowiedzi do testu z lektury "Mikołajek" 1 kwietnia, 2020 Opublikowano w Aktualności.. Izabella_Kurowska2.. Skąd przybył na Ziemię Mały Książę?. Nauczyciel rozdaje uczniom porozcinane figury geometryczne lub ..

Zawiera nieodpowiednie treści?

Plan wydarzeń.. Dowiedz się, co mówi o Tobie sposób, w jaki piszesz literę X!Witaj na Sprawdziany 24 - największej bazie sprawdzianów, testów, książek nauczyciela i odpowiedzi.. Mikołajek Krzyżówka.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Edukacja » Szkoła podstawowa - kl. IV-VIII.. Mimo to mama była zachwycona.. Ilość pytań: 10.. Jak miał na imię nowy uczeń w klasie Mikołajka?. "Mikołajek" - test 1.. Mikołajek ciągle nie może zrozumieć, dlaczego pan woźny nie lubi słońca.. Mikołajek - test znajomości lektury.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Tagi #mikolajek #lektury #lekturyszkolne Inne tryby testu.. • Kim jest Rosół?. Powiązane z testem.Mikołajek kupił mamie na urodziny bukiet kwiatów.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Czy zgadzasz się z tymi szalonymi teoriami na t.René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - test z lektury.. Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2021/2022; Zachęcamy do udziału w akcji "Paczuszka dla Maluszka" .Kartkówka ze znajomości treści lektury Irena Jurgielewiczowa "TEN..

"Chłopcy z Placu Broni" - kartkówka z treści DRAFT.

Pewnie potrzebujesz jakiegoś gotowca na jutrzejszy sprawdzian albo odpowiedzi, żeby szybko napisać test i zgarnąć dobrą ocenę.Kartkówka ze znajomości treści lektury Juliusz Słowacki "BALLADYNA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. z Mikołajkiem.Mikołajek Test wiedzy z lektury.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Zawiera nieodpowiednie treści?. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Z gwiazdy D-612 - widzianej w 1909 r. przez pilota.. Uciekam z domu Mikołajek wyszedł z domu po południu.. Sprawdź swoją wiedzę o lekturze Mikołajek.. jednym z uczniów.. NigdySprawdź swoją wiedzę o lekturze Mikołajek.. Kiedy szedł z nim do domu, wiązanka psuła się coraz bardziej.. Akademia Weltona to: a) szkoła wojskowa, b) prestiżowa szkoła dla chłopców i dziewcząt z dobrych domów, c) szkoła dla chłopców z internatem, d) zakład poprawczy dla trudnej .Materiał "Mikołajek - tangram" zawiera plik do samodzielnego wydruku (kartkówka inaczej) - kolor biały..

Zobacz podobne quizy ... O autorze.Kartkówka z treści lektury 1 Stowarzyszenie umarłych poetów N.H.

Get unlimited access to this and over 100,000 Super .Kartkówka ze znajomości treści lektury Jan Parandowski "MITOLOGIA" - wybrane mity Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. 1) Najlepszym przyjacielem Mikołajka jest: a) Alcest b) Kleofas c) Gotfryd d) Joachim 2) O kim mowa?. Akcja książki rozgrywa się w roku: a) 1859, b) 1959, c) 1995, d) 2005.. Czy możesz się z nimi utożsamić?. Tangram to wspaniała zabawa, dzięki której można rozwijać kreatywność, logiczne myślenie i wyobraźnię przestrzenną, a przede wszystkim sprawdzić wiedzę.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Zabawa w kowbojów w domu Mikołajka.. Fotograf usiłuje zrobić zdjęcie w klasie Mikołajka.. O namalowanie jego kwiatu.. Mikołajek Połącz w pary.Edit.. Poprzedni Następny .. Testy: Lektury szkolne.. następna publikacja ».. Wręczając ją mamie, ocalał tylko jeden nadłamany kwiat.. - To stary grat - powiedział Gotfryd.. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Ostatnie wpisy.. Chłopiec postanawia uciec dopiero jutro.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i reszty szkolnej paczki?. - Nigdy nie zapraszał nikogo do siebie, nie pozwalała mu mama, nazywając jego kolegów "wandalami".. wg Szczurekbiszkop.. Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. Fotograf zrobił zdumion ą min ę, ju Ŝ si ę nie u śmiechał, tylko powiedział, Ŝeby Gotfryd poszedł na swoje miejsce.Mikołajek Test.. 6.Mikołajek - streszczenie utworu René Goscinny.. Jak Mikołajek nazwał pieska, którego spotkał wracając ze szkoły?. Rozwiąż test!Ostatecznie z powodu tych przygód Mikołajek spóźnia się na kolację, a jego mama bardzo się denerwuje.. Przemyśl.. kuzynem Mikołajka.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. « poprzednia publikacja..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt