Przysięga streszczenie odcinka 556

Pobierz

Taci zawozi ją do rezydencji Tarhunów.. Streszczenie Kemal dostaje od Hakiego nagrania, ale człowiek Umita ogłusza go i kradnie mu dysk oraz komórkę.. "Przysięga" to serial, który cieszy się ogromną popularnością wśród polskich widzów.. Narin i Kemal ratują Merta przed domem poprawczym.Przysięga to turecka telenowela, przedstawiająca wydarzenia z życia bohaterów, ich knowania, intrygi i miłosne perypetie.. Umit odkrywa, co.Przysięga - odcinek 556 - streszczenie odcinka - Telemagazyn.pl Feride dodaje Umitowi do wody środek nasenny i ucieka.. Feride dolewa Umitowi do wody środek nasenny, który udało się Taciemu włożyć do kieszeni jej swetra podczas udawanej wizyty z gazowni, i ucieka.. Emisja w dni powszednie o godz. 14:00!Przysięga streszczenie online "Przysięga" - to wydarzy się w serialu.. Kemal dostaje od Hakiego nagrania, ale człowiek Umita ogłusza go i kradnie mu dysk oraz komórkę.. Taci zawozi ją do rezydencji Tarhunów.. Melike jest w sali Hikmeta.. Serial Narzeczona ze Stambułu 60 wyemitowany zostanie w czwartek 30 stycznia.. Dlaczego?. [Streszczenie + Zdjęcia] 23 grudnia 2021Turkweb.pl 556: Taci cały czas znajduje się w samochodzie zaparkowanym w pobliżu domu Umita.Streszczenie 515. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Umit pokazuje Feride ich przyszły dom, a kurier przynosi jej suknię ślubną..

556 - streszczenie.

Feride dolewa Umitowi do wody środek nasenny, który udało się.Przysięga odc.. Przysięga: odcinek 557; Przysięga: odcinek 556; Przysięga: odcinek 555; Przysięga - książkaPrzysięga odcinek 556: Kemal traci pendrive'a z nagraniem!. 34 658 osób lubi to · 47 osób mówi o tym.. przysięga nowe odcinki .Korona Królów 328 wyemitowana zostanie w środę 5 lutego w telewizji TVP 1.. Songul wraca do rezydencji z aktem własności!. Natomiast Talaz żąda od Songul pieniędzy, a.Translated.. Psychiatra wchodzi do kuchni, gdzie znajduje się jego żona.Oglądaj online Twoje ulubione seriale, programy, filmy i teatr tv.. Wszystkie najważniejsze informacje o całym serialu znajdziecie w tym wpisie.. Chłopiec opowiada jej historię o jabłonkach, które zasadzili jego bliscy .Przysięga odcinek 562: Opis i streszczenie Emir stara się za wszelką cenę zmusić Umita do tego, aby przyznał się do popełnionych przez siebie zbrodni.. Zobacz przedpremiery hitów TVP.. 556: Taci cały czas znajduje się w samochodzie zaparkowanym w pobliżu domu Umita.. Turecką telenowelę można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP 1.. Feride dolewa Umitowi do wody środek nasenny, który udało się Taciemu włożyć.Kemal zostaje brutalnie ogłuszony przez ludzi Umita.. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji..

536: Akcja odcinka rozpoczyna się w szpitalu.

Feride dolewa Umitowi do wody środek nasenny, który udało się Taciemu włożyć do kieszeni jej swetra podczas udawanej wizyty z gazowni, i ucieka.. Korona Królów 328 - streszczenie odcinka Visconti przekonuje Jagiełłę do dobrowolnego oddania Jadwigi… Czytaj więcej.. Songul donosi Vedatowi, co się dzieje w rezydencji.. Emisja: 7 stycznia 2022 Kemal dostaje od Hakiego nagrania, ale człowiek Umita ogłusza go i kradnie mu dysk oraz komórkę.. Feride znajduje schronienie!. Kto zleci zabójstwo Emira?. Wściekły Umit zleca zamordowanie Emira.. Co wydarzyło się w kilku ostatnich epizodach?. Program TV Stacje TVP 1 TVP 2 Polsat TVN Epic Drama TVN 7 TV 4 TV Puls TV Puls 2 TVP3 TV6Przysięga odcinek 556.. Koniecznie przeczytaj.Przysięga - odcinek 556 Kemal dostaje od Hakiego nagrania, ale człowiek Umita ogłusza go i kradnie mu dysk oraz komórkę.. TVP VOD to najbogatsza oferta wideo online na rynku.Przysięga 203 szczegółowe streszczenie odcinka: co oburzyło Cavidan?. Uważa, że tak będzie lepiej dla Yigita.. Odcinek 596 Narin podkreśla, że Mert uratował jej życie.. Kemal dostaje od Hakiego nagrania, ale człowiek Umita ogłusza go i kradnie mu dysk oraz komórkę.. Przysięga ostatni odcinek, powtórki..

60 [streszczenie, gdzie oglądać] Marcin Kaczmarek sty 30, 2020.

Cavidan jest bardzo rozgoryczona postawą syna.Przysięga Odcinek 556 / Przysięga.. Feride dolewa Umitowi do wody środek nasenny, który udało się Taciemu włożyć do kieszeni jej swetra podczas udawanej wizyty z gazowni, i ucieka.. Przysięga odcinek 556: Kemal traci pendrive'a z nagraniem!. Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10.Streszczenie 586. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej.. Emir nie dopuszcza do tego, by przemytnicy umieścili w jej brzuchu szmuglowany towar.. Odcinki online można oglądać na żywo oraz na VOD TVP.. Taci zawozi ją do rezydencji Tarhunów.Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi 584, 585, 586, 587 i kolejnych.. Prosi Emira, by nie zabijał Umita, tylko oddał go w ręce odpowiednich służb.Serial "Przysięga", odc.. [Streszczenie + Zdjęcia] 23 grudnia 2021 Turkweb.pl.. Do czego ją to doprowadzi?. Kemal kupuje bransoletkę dla Kumru.. Feride nie marnuje czasu, gdy udaje się domyślić, gdzie Emir przetrzymuje Umita.. 556 - streszczenie, opis Kemal otrzymuje od Hakiego nagrania, jednakże ludzie Umita doprowadzają do ogłuszenia go oraz kradzieży zarówno dysku jak i komórki.. Wywiązuje się strzelanina, w której zostają ranni Fatma i szef bandy..

Taci zawozi ją do rezydencji Tarhunów.Tulay poprzysięga zemstę.

Feride dolewa Umitowi do wody środek nasenny, który udało się Taciemu włożyć.Przysięga odcinek 556 streszczenie odcinka.. Narzeczona ze Stambułu odc.. Udaje się tam, aby błagać go o litość.. "Przysięga", odcinek 589: Streszczenie epizodu.. Streszczenie 589. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Cavidan chce, by Emir szybko poślubił Tulay.Przysięga 585 streszczenie odcinka.. W tym czasie Feride skutecznie podaje nasenny środek do napoju męża, który przemycił wcześniej Taci w swoim swetrze.Przysięga - odcinek 556 Kemal dostaje od Hakiego nagrania, ale człowiek Umita ogłusza go i kradnie mu dysk oraz komórkę.. W najnowszym epizodzie Gulperi zeznaje, że to Emir zabił Fatmę.Przysięga odcinek 536: Cavidan ma kryzys psychiczny!. Odcinek 206 po polsku w TVP 1 można obejrzeć we wtorek, a powtórki online na TVP VOD.Przysięga 555, 556 streszczenia szczegółowe.. [Streszczenie + Zdjęcia] 25 listopada 2021 Turkweb.pl.. W jaki sposób?. Feride znajduje schronienie!. Przysięga odcinek 549: Kemal otrzymuje nakaz eksmisji!. Dziewczyna ucieka, a Taci zawodzi ją do rezydencji Tarhunów.. Ostatni odcinek VOD Marcin Kaczmarek sty 4, 2022.. [Streszczenie + Zdjęcia] 14 grudnia 2021Turkweb.pl 549: Akcja odcinka rozpoczyna się w domu Umita.. Tymczasem Feride udaje się uciec od tyrana.. "Ten człowiek jest dokładnie taki, jak powiedziałeś" - oznajmia chłopak.Streszczenie 556. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Feride dolewa Umitowi do wody środek nasenny.. Odcinek 597 Gulperi nie zgadza się na ogłoszenie jej małżeństwa z Emirem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt