Sprawdzian z działu starożytna grecja

Pobierz

Kolejny już raz dzielę się z Czytelnikami know-howhistoria.pl przygotowanymi przez siebie propozycjami sprawdzianu dla klasy 5-tej szkoły podstawowej.Siemka!. Skomentuj.. opuszczasz stronę sprawdziany.net - strona, do której zostaniesz przekierowany nie jest naszą własnością.. Jeśli przekierowanie nie nastąpi automatycznie, kliknij w ten link: Przekieruj ręczniePomoce naukowe - sprawdziany przygotowane w oparciu o książkę Wczoraj i dziś dla klas: 4, 5, 6, 7, 8.. Tagi: pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, wczoraj i dziś, historiaSprawdzian klasa 5-ta do działu Starożytna Grecja.. Zadanie Na mapie konturowej wpisz: a.. Test z Historii Klasa 5, dział 2 - Starożytna Grecja.. Udostępnij.. utworzone przez Adam | Sie 7, 2019 | Sprawdziany - starożytność.. Pobieraj sprawdziany z historii do wydrukowania.Temat: Sprawdzamy wiadomości z działu: "Starożytna Grecja".. Zagadnienia są tak ułożone, ze nawet uczniowie mający problemy w nauce nie powinni miec kłopotu z ich rozwiązaniem.Starożytna Grecja - powtórzenie.. Przybyli oni do Grecji w kilku grupach w II tysiącleciu p. n. e.. Zobaczymy co pamiętasz z historii!. 2013-04-18 13:50:07 Wypełnicie sprawdzian s histori starożytna grecja 1 klasa gim 2014-01-06 19:47:01Książka nauczyciela wraz z testami, sprawdzianami, kartkówkami oraz kluczem odpowiedzi do sprawdzianów z poniższych działów: Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6; Zapoznaj się z historią; Człowiek i społeczeństw o; Mała i wielka ojczyzna; Dawno, dawno temu… Starożytna Grecja; Starożytny Rzym; Polska za Piastów; Życie w średniowieczu .5 Najlepszych filmów o Starożytnej Grecji..

Pobierz sprawdzian z historii klasa 5 dział 2 Nie ma na co czekać!

Rozwiąż test.Wybierz test z rozdziału Starożytna Grecja lub podrozdziałów podręcznika Zrozumieć przeszłość cz. 1 dla Klasa II Liceum.Sprawdzian z historii dla klasy 5 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "Starożytna Grecja".Podkreśl dyscypliny sportowe, w jakich konkurowali starożytni Grecy (0-4 p) rzut dyskiem, skok w dal, zapasy, piłka nożna, biegi, rzut oszczepem, kolarstwo, hokej 4.. Czym zajmowali się pierwsi mieszkańcy Grecji?STAROŻYTNA GRECJA Uwaga!. 315 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. W tabeli, w kolejnych rubrykach, dopisz obok podanej informacji: prawda lub fałsz.2.. 2011-11-13 18:57:16Uwaga!. Jak pierwsi Grecy nazywali siebie i swoją ojczyznę?. Cele lekcji: Sprawdzisz utrwalone wcześniej wiadomości na temat starożytnej Grecji i jej mieszkańców.Sprawdzian z historii dla klasy 5 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś.Sprawdzian z historii klasa 5 dział 2 - Starożytna Grecja - Wczoraj i dziś flickr.com Sprawdzian z historii dla klasy 5 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "Starożytna Grecja".Sprawdzian klasa 4-ta do działu Wojny i upadek Rzeczypospolitej; Sprawdzian .Polecam film dokumentalny BBC Starożytne cywilizacje.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz..

Sprawdzian ze znajomości działu Starożytna Grecja z podręcznika Wczoraj i dziś.

Odpowiedz.Miał ktoś sprawdzian z historii , 1 gimnazjum rozdział II "antyczna Grecja" śladami przeszłości, prosiłabym o link do grupy a :) daje naj .. "Starożytna Grecja" Opis: Pobierz sprawdzian, lub odpowiedzi do testu "Starożytna Grecja" grupa testu A i B dla klasy 5, .PDF, Sprawdzian dostępny jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.. Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu.. Opis testu.. J.K 2 lata temu.. Odcinek 2 - Epoka żelaza.Możecie się z niego dowiedzieć kim były ludy morza, Fenicjanie i jak powstała i rozwijała się w I tys. p.n.e. potęga Aysrii.. W paczce znajduje się: sprawdzian z historii klasa 5, dział 2 (PDF) odpowiedzi do sprawdzianu (PDF) […]STAROŻYTNA GRECJA • Grecja • pliki użytkownika patikuana przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ancient Discoveries Tajemnice zbrodni wojennych.avi, Tajemnice egejskiej apokalipsy.aviEy miał już ktoś z was sprawdzian z działu "Między demokracją i dyktaturą " z Historii klasa 6 ?. Test z działu "Starożytna Grecja" .Sprawdzian z wiedzy o Antycznej Grecji (rozdział II podręcznika Nowej Ery) 1.. Swoją ojczyznę nazywali Helladą, a siebie Hellenami.. Tagi: pdf, chomikuj, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, Starożytna Grecja, sprawdzianzastosowaniu ogólnej wiedzy z niniejszego działu..

Lekcja powtórzeniowaStarożytność - sprawdzian dla klasy V.

Nad ich edukacją, wychowaniem i wyszkoleniem czuwało państwo.. Nazwę kontynentu, na którym położona jest Grecja b. Nazwę półwyspu, na którym położona jest GrecjaWpisz w wolne miejsca daty podanych niżej wydarzeń, a następnie zaznacz je na taśmie chronologicznej.Sprawdzian z historii klasa 5 dział 2 - Starożytna Grecja - Wczoraj i dziś flickr.com Sprawdzian z historii dla klasy 5 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "Starożytna Grecja".Sprawdzian wiadomości .Starożytna Grecja - jak wiele o niej wiesz?. Sprawdźmy jak w kinie przedstawiana jest historia antycznych Greków.. Celem było uczynienie z nich jak najlepszych żołnierzy.. Cywilizacja Indii i Chin ; Cywilizacja Indii i Chin - wykład; Temat 6.. Malowidło greckie z ok. 490 r. p.n.e. .. : ) 2012-10-21 19:37:59 Macie ćwiczenia śladami przeszłości 3 ?. za link do grupy a .. Temat 5.. Sprawdzian klasa 5-ta do działu Starożytna Grecja został przygotowany pod tematy takie jak: funkcjonowanie demokratycznych Aten, funkcjonowanie monarchistycznych Spartan, wojny grecko-perskie, mitologia grecka, kultura starożytnej Grecji, podboje Aleksandra Wielkiego.Dla wielu uczniów nauka związana ze starożytną Grecją jest przyjemna, ponieważ w szczególny sposób działa na wyobraźnię.. Opis: Pobierz sprawdzian z działu 2 "Starożytna Grecja" grupa 1 i 2 dla klasy 4, .PDF, Materiały dostępne w formacie PDF, gotowe do wydrukowania..

Sprawdzian ze znajomości działu "Starożytna Grecja" z podręcznika Wczoraj i dziś.

Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Warunki panujące w koszarach były wymagające, a zasady tam panujące - bardzo surowe.. Kiedy Helleni przybyli do Grecji?. .Ważne pojęcia: Kultura minojska - rozwinęła się na Krecie w IV/III-II tysiącleciu p.n.e., Minojczycy znali pismo (pismo linearne A); według mitologii król Minos rozkazał Dedalowi zbudować w Knossos labirynt dla swojego syna, Minotaura Kultura mykeńska - w II tysiącleciu p.n.e. Achajowie zajęli Mykeny na Peloponezie (Argolida) i Kretę i przejęły sztukę i cywilizację .Ten quiz to test z historii !. ja mam celujący to mi pomogło po jutzre mam z tego sprawdzian.. Kliknij w przycisk poniżej i przejdź do pobierania!. Test opracowałam podczas kursu z pomiaru dydaktycznego.. Cywilizacje starożytnego Egiptu, Grecji, Rzymu KLASA .. IMIĘ I NAZWISKO .. Jeśli znajdę ślady jego użytkowania inaczej niż proszę, nie będę zamieszczać pomocy.. Powodzenia.. Proszę nie rozprowadzać go do sieci!. Sprawdzian z historii klasa 5 dział 2 - Starożytna Grecja - Wczoraj i dziś to szansa na powtórzenie i utrwalenie wiadomości z tego konkretnego rozdziału podręcznika.Przedstawiam Państwu test sprawdzający przede wszystki konieczne i podstawowe wiadomości i umiejętności z zakresu starozytnej Grecji w pierwszej klasie gimnazjum.. Szukaj.. Napisz w kilku zdaniach, na czym polegało wychowanie spartańskie.Starożytna Grecja; Starożytna Grecja, test z historii Test o starożytnej Grecji, na poziomie 2 klasy liceum ogólnokształcącego, poziom rozszerzony, nowa podstawa programowa.Dział 2 Starożytna Grecja- wszystkie grupy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt