Quiz opowieść wigilijna trudny test

Pobierz

Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna National Geographic Learning .Utwór "Opowieść wigilijna" powstał w roku: : 2.. Gdzie pracował Scrooge z Marley`em?. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury.. fot. rys. Jean-Jacques Sempé.klasa 7 Lektury obowiązkowe.. Będą one zapisywane na Twoim urządzeniu.. Rozpocznij test.Pytania do lektury "Opowieść wigilijna" Kiedy dzieje się akcja opowieści wigilijnej?. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Home / Opowieść wigilijna / Opowieść wigilijna test z treści.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Rozwiąż quiz Eduelo zgodny z podstawą programową i sprawdź swoją wiedzę .. .Trudny test z lektury Opowieść wigilijna, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. a) Wróżki b) Duchy c) Mikołaj d) Elfy 4) Jak miała na imię pierwsza zjawa ?Najbardziej kompletny test z lektury Opowieść wigilijna jaki znajdziesz w sieci.. (Noc wigilijną) Kogo nie lubi najbardziej Scrooge?. Quiz wiedzy o lekturze szkolnej.. brawo!. brawo!. Dodatkowo, Eduelo.pl używa w celach reklamowych plików cookies, które mogą być umieszczane również przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Jak nazywał się współnik Scrooge'a ?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Quiz Opowieść wigilijna - Test..

Quiz "Opowieść wigilijna" test.

Tagi dla tego testu: opowie .Zobacz quiz: Opowieść wigilijna.. Opowieści z Narnii.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijnaOpowieść Wigilijna - test ze znajomości lekturyTest wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. soczek185_47655.. 2.Duch Przyszłych Wigilii.. "Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. nie jest zbyt trudne.. Kiedy go poznajemy, jest osobą wyjątkowo nieciekawą - skupioną na sobie i swoich potrzebach, egoistyczną, lekceważącą innych, bez poważania dla ich uczuć czy nawet trudnej sytuacji.Dlatego "Opowieść wigilijna" jest przypowieścią na temat szczęścia i wartości ludzkiego życia.. Skomentuj.. Tagi #opowiescwigilijna #lektury #lekturyszkolne #karoldickens #dickens Inne tryby testu.. W wierszu "Kaczka dziwaczka" kaczka pisała list: W jakim wierszu Jana Brzechwy jest kura znosząca złote jajka?Copy and Edit.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. 1 Jak nazywa się główny bohater książki ,,opowieść wigilijna''.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i reszty szkolnej paczki?.

Edit "Opowieść wigilijna" test DRAFT.

Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa.. Opowieść wigilijna.. Duch Przyszłej Wigilii.Opowieść wigilijna test z treści .. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Test składa się z 15 pytań.. "Opowieść Wigilijna" - test Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. "Opowieść Wigilijna"!. Opis testu.. a) XX b) XXI c) XIX d) XVIII 3) Gdzie toczy się akcja?. brawo!. Sprawdź się w naszym teście, no bo co kurczę blade!. a) Adam Mickiewicz b) Charles Dickens c) Henryk Sienkiewicz d) Aleksander Kamiński 2) W jakim wieku toczy się akcja utworu?. W hipermarkecie W kopalni W kantorze W hurtowni : 3.. (Ludzi, dzieci) O co dba najbardziej Scrooge?. Część 1. brawo!. soczek185_47655.. (O pomnażanie swojego majątku) Jakich świąt nie lubił Scrooge?. Udostępnij.. Lew, czarownica i stara szafa".. Test składa się z 12 pytań.. (Bożego Narodzenia) Kogo obwiniał Scrooge o wymyślenie świat Bożego Narodzenia?W książce Opowieść wigilijna test, któremu zostaje poddany Scrooge, zupełnie zmienia jego podejście do ludzi i do otaczającej rzeczywistości.. Rozwiąż test!Test z lektury szkolnej Opowieść wigilijna.. Wyślij.. 1) Jak ma na imię główny bohater ?. a) W Londynie b) W Pradze c) We Francji d) W Moskwie 4) Jakich świąt nienawidził .Opowieść wigilijna to klasyka literatury i książka, którą warto mieć w swojej domowej biblioteczce i do której warto wracać..

Opowieść wigilijna.

i trzeci (3.).. Podziel się.. Dalej.. 21 pytań Lektury szkolne dvr111.. 1) Kto jest autorem Opowieści wigilijnej?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijna, poziom trudnyRozpocznij test.. Professional development.Pobierz plik test_z_lektury_wigilijna_opowieść już teraz w jednym z następujących formatów - PDF, DOC.W skład proponowanej pomocy szkolnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranych zagadnień edukacyjnych.. Rozpocznij quiz.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Jakie dostrzegasz zagrożenia, a jakie korzyści z podróżowania w czasie ?Opowieści z Narnii.. Wanisz 4 lata temu.. Tu możesz włączyć lub wyłączyć lektora .. "Opowieść wigilijna" - sprawdzian wiadomości.. żaden z nich.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. 3.Duch Tegorocznego Bożego Narodzenia.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Ja nazywali się duch drugi (2.). Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Rozwiąż test!Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Eduelo.pl używa plików cookies w celach statystycznych i analitycznych..

... "Opowieść wigilijna" - test trudny.

2.Duch Przeszłej wigilii.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych w naszym portalu internetowym dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!Quizy / "Opowieść wigilijna" - jak dobrze znasz to klasyczne dzieło?. 15 pytań i 15 odpowiedzi na sprawdzian z lektury "Opowieść wigilijna" Charlesa Dickensa.. 6 pytań .. "Opowieść wigilijna" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący (wersja A), plik: -opowiesc-wigilijna-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy-wersja-a.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt