Napisz po niemiecku co robiłeś w wakacje

Pobierz

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Byłam u mojej babci w niemczech.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. 6.Czy ci się podobało i dlaczego?Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Przykłady użycia - "w wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 2011-02-06 11:24:17 Napisz 10 dowolnych zdań po angielsku .. W wolnym czasie chodziłam na zakupy z moimi przyjaciółmi.. [NIEM] Witam.. Z kim byłeś na wakacjach.. :)Napisz do kolegi list(po niemiecku) na 50 słów jak spędziłeś wakacje ,w jakim terminie,jaka była pogoda i z kim i co tam robiłeś .Zaproponuj wspólny wyjazd po niemiecku ma być pliss niech ktoś napisze w miarę prostym języki.Ma być napisane nieformalnieE-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Potem poszłam do szkoły.. - Sommerferien, Semesterferiennapisz po niemiecku.. Opis ferii zimowych po niemiecku ( tylko nie z tłumacza ) w czasie teraźniejszym Daje .Napisz 5 zdań po angielsku gdzie spędzisz wakacje?.

Po niemiecku, kilka zdań.

3.poinformujesz go ile ma kosztowac i co jest wliczone w cene.. Są wesołymi dziewczynami.. Wieczorem byłem w kinie.. Z GÓRY DZIEKUJE!. W trzecim dniu odpoczywałem na basenie.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. 4.Co tam robiłaś?. Przeczytałam trzy książki.. Jak po niemiecku w czasie Perfekt będzie: 1.Gdzie byłeś na wakacjach.. Po południu poszłam do domu.. Potem umyłam .Strony: 1 2. gdzie spędziłeś swoje ostatnie wakacje po angielsku holidays angielski opis wakacji po .. dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy krasicki interpretacja j.w. goethe jak napisać wypracowanie jak pisać wypracowanie maturalne Jan .. "Moje wakacje" - opis po angielsku .Jak mineły mi wakacje - opowiadanie.. Są nieziemsko śliczne.. Będe wdzieczna.. Pozatym długo spałam.. Napisz gdzie byłeś i co robiłeś na wakacjach po niemiecku, w czasie przeszłym, perfect.. Razem z Przyjaciółką byłam w Hiszpanii.. Ja wakacjach byłem w Warszawie.. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.wakacje - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Co znaczy i jak powiedzieć "wakacje" po niemiecku?. Maja i Ania mają 16 lat.. W sierpniu często grałam na komputerze.. 3.Gdzie nocowałaś?.

Czym pojechałeś na wakacje 5.

Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.. Napisz jak dlugo bedzie trwała podroz i co bedziesz robic .. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. 2013-11-07 20:25:43 napisz list po niemiecku do kolezanki co robiles w wakacje /ferie.Zadanie: napisz list do kolegi z niemiec opisz w nim jak spędziłeś wakacje,uwzględnij następujące punkty, gdzie byłeś, co robiłeś, kogo poznałeś, i co Rozwiązanie: po niemiecku hallo martin, was hast du w hrend der sommerferien gemacht ich bin 3Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas zJest w czym wybierać, a w czasach Gruponów i innych tego typu serwisów, aktywności wcale nie są burżujstwem.. 2.Czym pojechałaś?. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Jak długo byłeś na wakacjach.. - Nie traciłem czasu na brednie - spotykałem sie bardzo czesto z przyjaciólmi - poznało sie nowych znajomych.Napisz wypracowanie co robiłaś w wakacje po niemiecku w czasie Perfekt 1.Gdzie spędziałaś wakacje ?. Zwiedzałem Pałac Kultury.. Proszę o pomoc !. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Napisz gdzie byłeś i co robiłeś na wakacjach.. W domu odpoczywałam..

Co tam robiłeś 6.

5.Co zwiedziłaś?. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. mam napisac po niemiecku najmniej 120 znakow pomocy.Moje wakacje - wypracowanie (po wakacjach) Moje wakacje były naprawdę wspaniałe.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po niemiecku .Napisz 15 zdań po niemiecku o tym co robiłeś w wakacje.. Język niemiecki.. Byłam tam z moimi najlepszymi przyjaciółkami: Kasią i Anią.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Na drugi dzień pojechałem na koncert zespołu Metalica.. Nasz wyjazd trwał miesiąc.. Np.W wakacje jeździłam na rowerze itp.Nie chodzi mi o … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Kilka zdań po Niemiecku "Co robilem na Wakacjach " 2010-09-08 20:48:59 6 zdań (najmniej) po niemiecku o wakacjach w czasie przeszłym 2011-11-25 10:18:23 napisz 10 zdań o wakacjach .Kilka zdań po Niemiecku "Co robilem na Wakacjach" Czesc, jestem cienki z J. niemieckiego wiec prosze was o pomoc.. :) Musze napisac pare zdań to co robilem na wakacjach , a robilem: - grałem na komputzerze - Duzo czasu spedzałem na rowerze..

W wakacje letnie byłam nad morzem.

Poczuj się przez jeden dzień jak dziecko i zrób coś, co robiłeś tylko w dzieciństwie.Zadanie: dam naj napisz co robiłeś w wakacje 5 zdań czas perfect Rozwiązanie: in meinen letzten sommerferien bin ich an der ostsee in miedzyzdroje mit meinem besten freund Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.2.Napisz kiedy planujesz podróz i jakim środkiem zamierzasz podrózowac.. Polish Jako młody chłopiec w każde wakacje byłem w parku narodowym.Napisz 10 zdań po niemiecku o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Zadanie: napisz 12 zdan w czasie przeszlym co robiles w wakacje po Rozwiązanie: wahrend der sommerfeirne habe ich vor allem viel gefaulentz ausserdem habe ich vor dem computerProsze o pomoc w napisaniu kilku prostych zdań(4-5)w języku niemieckim na temat :" Meine Sommerferien" wraz z tłumaczeniem.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Zdania po niemiecku w czasie przeszłym perfekt o wakacjach.. Wakacje upłynęły bardzo szybko.. Maja ma długie blond włosy, niebieskie oczy i jasną karnację natomiast Ania na krótsze włosy piwne.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Jaka była Pogoda 2009-10-11 18:43:46; Napisz po niemiecku 2013-05-26 13:30:35; Napisz co robiłeś w wakacje?. Pomuszcie zadanie z niemieckiego daje naj Napisz opis dnia w czasie PEERFECT po niemiecku od wstania do pojscia spac z Gory dziekuje.. Zjadłam obiad.. Pozatym biegałam i jeździłam na rowerze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt