Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania język angielski

Pobierz

Do moich pasji można także zaliczyć żeglarstwo oraz szycie.Przeczytaj tekst.. (przykład) 2. liceum-klasa-3.. Ile gatunków zwierząt zagrożonych wyginięciem znasz, zrób listę?).. Język angielski i językoznawstwo, jak wytłumaczyć, że " 'a long, .1.. Uzupełnij luki od 1-3 w tekście .Zajmuję się nauczaniem angielskiego od czterech lat.. C/109- połącz czasowniki 1-5 z wyrazami a-e, przetłumacz zwroty na język polski i zapisz w zeszycie.3.. 2012-01-03 19:13:26 Przeczytaj uważnie poniższy tekst źródłowy ,a następnie wykonaj polecenia.. Subject: Czas przeszły Past Simple- zdania pytające.. Przeczytaj tekst znajdujący się u dołu strony, podkreśl słówka, których nie rozumiesz a następnie sprawdź ich znaczenie w słowniczku znajdującym się na początku działu.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Tutaj możesz zapoznać się z ćwiczeniami, które poprawią Twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem w języku angielskim.. Popraw błędy w zadaniu 6.A/109- odpowiedz na pytania, zapisz odpowiedzi w zeszycie (1.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.. Przeanalizuj mapę pogody i przeczytaj tekst ulotki.. 12. opisz swoje ostatnie wakacje w kilku zdaniach:Podręcznik:ćw..

Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania!. myszunia 2010-06-16 17:39:16 UTC #1.. Wypisz z tekstów i przetłumacz w zeszycie wyrazy których nie znasz.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2012-03-12 19:21:50 Przeczytaj poniższy tekst i wykonaj polecenie.. 1/80-81, przeczytaj quiz na temat muzyki.. Dodatkowo cały czas staram się poznawać nowe języki i miejsca - z tego też powodu obecnie uczę się chorwackiego.. Odpowiedz na pytania ( po angielsku ) .. - uzupełnij zadanie 5 informacjami, które znajdują się w przeczytanym tekście.. język angielski.. Do zeszytu przerysuj ramkę i wpisz w odpowiedniej kategorii wyrazy z quizu w kolorze niebieskim.. a)Right b) wrong c) doesn't Say 4Luke always works hard.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Odpowiedz na pytania do dialogu.. Do każdego pytania dopasuj właściwą część tekstu.. Wypisz do zeszytu I przetłumacz wyrazy których nie znasz.. przejdź bezpośrednio do 40 tekstów.. 2012-11-26 16:16:01; Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania: 2012-01-29 17:54:52; .. - przeczytaj quiz ponownie i wybierz odpowiedzi.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. .Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?.

2/90 - przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania (odpowiedzi można podać po polsku).

Kolega spytał cię jaka jest pogoda na zewnątrz.. Musimy jeszcze użyć czasownika, za pomocą którego pytanie zostało zadane (będzie to np.Angielskie teksty do czytania.. 3) Zadanie 3 - użyj podanych wyrazów do uzupełnienia zdań .. Język angielski.. Podręcznik: Przeczytaj tekst ze strony 90.. Witaj w sekcji czytania!. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na poniższe pytania.. 26.03.2020 r. czwartek Lesson.. Poniższe czytanki są przeznaczone dla osób początkujących.Przeczytaj ponownie tekst z ćwiczenia 1 i odpowiedz na pytania: Why does Yasmin.. 2015-11-11 21:10:35 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania .. PLISS 2013-11-22 20:36:11Zadanie z Angielskiego .. 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji).. Dodaj swoje przykłady.. Jak ludzie niszczą środowisko?, 3.. Przeczytaj tekst, który został podzielony na trzy części (A-C) oraz pytania go dotyczące.. Praca na dwie lekcje 21.04.2020r.. Odpowiedz na pytanie: Has he got a healthy lifestyle?.

Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski.

Przeczytaj blog Lucasa.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Dlaczego nasza planeta jest w niebezpieczeństwie?, 2. pilnie!. Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania język angielski str. 36 zadania 3 .. - odpowiedz na pytania z zadania 6, pisemnie w zeszycie.Przetłumacz na język angielski poniższy tekst.. Uwaga: jedna część tekstu pasuje do dwóch pytań.Otwórzcie sobie ćwiczeniówkę na str 17: 1) Zadanie 1 - przeczytaj tekst a następnie postaraj się uzupełnić luki za pomocą zdań (A-E); 2) Zadanie 2 - przeczytaj ponownie tekst a następnie odpowiedz na pytania.. "- Była to wyprawa mająca na celu zdobycie najwyższej góry na świecie - Mount Everest.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. W zeszycie uzupełnij zdania o mistrzach sportu ( podręcznik strona 116) a) Champions are good at their sport..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt