Online test języka polskiego

Pobierz

W dziale testy zamieściliśmy testy ortograficzne przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych.. Rozwiń wszystko.. Arkusz egzaminacyjny - budowa.Język polski - GWO - Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.. Sprawdzam.. Ułóż wyrazy z ó Anagram.. sprawdź.Testy ProPolski - to są testy z języka polskiego online, wszystkie poziomy, od A1 do C2, polski dla dzieci, przygotowanie do egzaminów certyfikatowychTest online języka polskiego - Glossa.. kinga_bartosiewicz11 4 lata temu.. Dopasuj sylabę (klasa 1) Brakujące słowo.. Quizy Squli pomogą dzieciom ćwiczyć umiejętności w zakresie ortografii, interpunkcji, gramatyki i sztuki pisania.. Przejdź do głównej zawartości.. Pomiń kategorie kursów.. Udostępnij.. )Matura z języka polskiego, 8 czerwca 2020 - poziom podstawowy.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Ćwicz zasady ortografii online, na telefonie, gdziekolwiek.. Zadania tradycyjne i nowatorskie, a ponadto gry i ćwiczenia interaktywne.. Ilość zadań: 13 na podstawie 2 tekstów oraz wypracowanie.. Ta gra jest naprawdę super, ale moje dziecko jest szczęśliwe dzięki grze i jest bardzo fajna i mądra gra.Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego - Informacja o odstąpieniu Centrum Nauki Języków City Lingva w Mińsku od przeprowadzenia egzaminu w sesji 19-20.06.2021 r. Zmarł prof. dr hab. Tadeusz Zgółka Lista ośrodków, w których planowane są egzaminy certyfikatowe z języka polskiego jako obcego w dniach 19-20 czerwca .J..

Rozwiąż test języka polskiego online.

Test z polskiego - 2016, egzamin gimnazjalny.Testy z polskiego dla obcokrajowców, język polski jako obcy, sprawdź swój poziom języka polskiego, dla zaawansowanych i początkującychTesty z języka włoskiego.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Naucz się Polskiego online i popraw swoje słownictwo szybko.Zobacz quiz: Gramatyka języka polskiego.. Ilość zadań: 20.. Bilet do wyobraźni.. Przekonamy Cię w trakcie bezpłatnego szkolenia online.Klasa 1 Polski Boże Narodzenie.. Klasa 1 Polski Ó ó. uporządkuj wyrazy od najkrótszego do najdłuższego policz litery (klasa 1) Porządkowanie.. Do uzyskania: 70 punktów.. Możesz ćwiczyć w zakresie rz i ż, ch i h oraz ó i u.. Liczba zdających: 56793 .Test wiedzy z Języka Polskiego.. Strona 1Test zawiera materiał z epoki renesansu.. Język polski.. Jeśli Twoja "polska przygoda" dopiero się rozpoczyna, to zrobimy wszystko, aby była ona ciekawa i niezapomniana :-) Chcesz dowiedzieć się więcej?. Na podstawie tego egzaminu przygotowaliśmy pełny test zawierający wszystkie zadania z arkusza łącznie z oryginalną punktacją.Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Osobna kategoria pozwoli na poszerzanie słownictwa oraz zaznajomienie się ze znaczeniem przysłów i frazeologizmów.ORTOGRAFIA i język polski online, nauka pisania na klawiaturze, nauka czytania i poprawnego pisania, szkoła podstawowa..

Testy z polskiego.

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad swoim zasobem polskiego słownictwa?. Formuła od 2015.. W podróż z Biletem do wyobraźni.. Nowość!. .Lekcje Polskiego dla całkowitych początkujących oraz zaawansowanych, uzupełniane przez liczne interaktywne ćwiczenia językowe, wstęp do nowej ortografii języka Polskiego oraz testy językowe online, poprawiające i oceniające twoją wiedzę z języka Polskiego.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Słownictwo języka polskiego - test online.. Test z polskiego, matura 2021, marzec - podstawowy (próbna)Czy przejdziesz ten test z j.polskiego, klasy piątej?. Dla rodziców, opiekunów, nauczycieli oraz bibliotekarzy.. 40 punktów.. Zgromadzone tu gry i ćwiczenia online pozwolą utrwalić prawidłową pisownię wyrazów oraz pomogą oswoić się z różnymi zawiłościami gramatycznymi.. Klasa 1 Polski czytanie.. W teście należy wskazać prawidłową literę występującą w wyrazie.. Testy z lektur (32) Testy z epok (11) Testy z wiedzy o języku (13) Testy z teorii literatury (4) Testy z umiejętności pisania (1) Testy czytania ze .Testy gimnazjalne z polskiego - online.. Dostępne są następujące ćwiczenia:Dyktanda.net, testy ortograficzne.. Będzie też można poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem.. Skomentuj.. Część humanistyczna - język polski.. Przeprowadziliśmy badania naukowe, a także korzystaliśmy ze źródeł dostępnych w Internecie, by zaprojektować .Próbny egzamin ósmoklasisty z języka polskiego, 17 marca 2021..

Przetestuj swoją wiedzę ze znajomości języka polskiego.

Zadania i testy z matematyki przygotowujące na egzamin ósmoklasisty.Testy [seo] z języka polskiego, ortografii i znajomości lektur szkolnych.. 26 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. PisuPisu.pl - GRY edukacyjne dla dzieci, ortografia online, czytanki, trening umysłuUmiejętnościRozwijaj, zdobądź, sprawdź swoje umiejętności z języka polskiego.. Test ortograficzny 12 (nowy!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Liczba zdających: 260324.. Lista testów.. Wszystkie zagadnienia języka polskiego: h/ch, ż/rz, wielkie litery, pisownia nie z różnymi częściami mowy.Język polski - egzamin ósmoklasisty 2020 online (próbny) Przykładowy egzamin online z języka polskiego (czas na wykonanie 120 minut) O egzaminie ósmoklasisty z jezyka polskiego.. Sprawdź swoje umiejętności - wypełnij krótki test i przekonaj się, co już potrafisz.. Kategorie kursów.. Nawet jeśli jesteś rodowitym Polakiem ten test może okazać się dla ciebie niemałym wyzwaniem.. Test składa się z 25 pytań zamkniętych i został utworzony na podstawie egzaminu gimnazjalnego z kwietnia 2017.. Test z polskiego - 2017, egzamin gimnazjalny.. Rozpocznij test.Testy ProPolski - to są testy z języka polskiego online, wszystkie poziomy, od A1 do C2, polski dla dzieci, przygotowanie do egzaminów certyfikatowychNauka języka polskiego..

Sprawdź swój polski - rozwiąż test online!

Przewodnik po świecie literatury dziecięcej.. Tematy z polskiego, matura 2021, maj - rozszerzony.. Matematyka na egzaminie ósmoklasisty.. Pamiętaj, że aby precyzyjnie określić Twój poziom znajomości języka polskiego konieczna jest jeszcze rozmowa z lektorem.. Formuła od 2015.. Sprawdzian ósmoklasisty z języka polskiego: zadania, przykłady, rozwiązania, ćwiczenia, wiedza i umiejętności.. Do uzyskania: 45 punktów.. Punktacja: max.. Czas: 170 minut.Test kwalifikacyjny z języka polskiego dla obcokrajowców na poziomie A1-A2, język polski jako obcy, sprawdź swój poziom języka polskiego, dla początkujących i średniozaawansowanych, grupa początkująca, kurs od podstaw, ćwiczenia, zadania z języka polskiegoJęzyk polski - sprawdzian ósmoklasisty - egzamin w szkole podstawowej.. wg Paniolusiaklikankowo.. Język polski.. Chcesz dowiedzieć się więcej?. sprawdź.Tematy - matura z języka polskiego na poziomie rozszerzonym, 10 maja 2021..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt