Test z quo vadis odpowiedzi

Pobierz

Kto chronił Ligię?. Odpowiedz poprawna: b) - czytaj wyjasnienie.. Egzamin ósmoklasisty 2018 CKE - POLSKIQuo vadis opracowanie, streszczenie.. Pytanie i odpowiedź.. Jakiego wyznania jest Ligia ?. Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych.. Wpisujcie do testu tylko klasę i numer w dzienniku!. I czegóż się dowiedziałam - że akcja "Quo vadis" rozgrywa się w starożytnej Grecji.. (0-1)"Quo vadis" H. Sienkiewicza odpowiedz na pytania : 1.. Zgodnie z zapowiedzią proponuję Wam dzisiaj test ze znajomości lektury.. Zadanie 3.. Kto opiekował się Ligią na dworze Nerona ?. A i macie może test z ""Quo Vadis , bo jutro mam z tego test ?Czy w całym utworze Quo vadis odnajdujesz takie sytuacje, które potwierdzają tę opinię?. Dyktuję.. Wymień czterech pierwszoplanowych bohaterów powieści "Quo vadis".Plik sprawdzian z lektury quo vadis z odpowiedziami.txt na koncie użytkownika pttycakes • Data dodania: 1 kwi 2016Zobacz quiz: "Quo vadis".. !Test Twojej wiedzy!. B. poczucie humoru.Na początek uczniowie zmierzyli się z zadaniami z języka polskiego.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Quo Vadis test .. 8.Rozwiąż Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.. Quo vadis | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. Przeczytaj uwaznie tekst i na jego podstawie wykonaj zadania zgodnie z poleceniami..

Dobrze pamiętasz Quo vadis?

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Quo Vadis - Quiz - Test.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test poświęcony powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis" składa się z dwóch części.. Jaki rozkaz, dotyczacy Ligii, wydał Neron?. Skąd pochodziła Ligia i dlaczego znajdowala sie w Rzymie?. Pytania na sprawdzian z lektury Quo vadis ?. Co zdobiło ramiona Winicjusza podczas uczty?Z kolei na maturze absolwenci szkół średnich zdawali nieobowiązkowe egzaminy z biologii (rano) i z wiedzy o społeczeństwie (po południu).. Poniżej znajdziecie arkusze wraz z kluczem odpowiedzi.. Kogo spotkała Ligia na uczcie u Nerona ?. Poznał ją w domu Aulusa Plaucjusza, gdzie przebywał po wypadku.. Skąd i do kogo przybył Marek Winicjusz?. Test składa się z 28 pytań.. Sprawdź, co pamiętasz i odpowiedz na pytania.. Powtórz przed sprawdzianem.Test z lektury - Quo Vadis!. Test formatywny część pierwsza - o świecie przedstawionym w "Quo vadis" - zadania od 1. do 6.. Trzeba więc było znowu zrewidować metodę.. Sienkiewicz w "Quo vadis": a) panoramicznie przedstawił obyczajowość rzymską.. ", czyli "Dokąd zmierzasz, Panie?. I zarządzam sprawdzian.. II wiek p.n.e. 2.Zadania i testy z języka polskiego na egzamin ósmoklasisty powtórka z polskiego - Quo vadis Henryka Sienkiewicza 2 teksty, 12 zadań z odpowiedziami i wyjaśnieniami.Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis Zawiera 13 pytań..

Co oznacza tytuł, "Quo vadis"?

Kto jest przyjacielem Marka Wincjusza ?. Kogo obwiniono o podpalenie Rzymu?Test wiedzy z "Quo Vadis".. 3.Lekcje z lekturą "Quo vadis" - test, wersja B, plik:.Okazało się, że przepisywali z Internetu co się dało, pierwsze lepsze hasła, choćby minimalnie pasujące do pytania.. Gdzie rozgrywa się akcja powieści?. ", zadał apostoł Piotr Jezusowi Chrystusowi.Rozwiązanie.. "Dokąd idziesz?". Sprawdźcie się ;) Jest to test składający się z pytań zamkniętych.. Dokończ zdanie.. Tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. P F Sytuacja przedstawiona w przytoczonym fragmencie Quo vadis stanowi moment przełomowy w historii miłości Winicjusza i Ligii.. Hej , muszę na jutro obejrzeć film'' Quo Vadis "" , ale jest ich tyle ,że nwm , który obejrzeć .Jak myślicie , który jest najbardziej zbliżony do książki macie jakieś propozycje prosze o linki .. Test: Marek Winicjusz brał udział w wojnie przeciw: a) Grekom b) Egiptowi c) Hunom d) Partom Rozwiązanie.. W którym wieku działa się akcja książki?. Ligia była zakładniczką z plemienia Ligów, córką króla, oddaną pod opiekę Plaucjuszom, którzy traktowali ją jak córkę.Wypracowania‧Informacje wstępne‧Poczet królów‧Analiza wierszy‧Jak napisać to lepiej‧Don kichotPrzykładowe pytania na sprawdzian z "Quo vadis": Co znaczy "Quo vadis"?. c) szczegółowo opisał historię Imperium Rzymskiego.Pytania na sprawdzian z lektury Quo vadis ?.

odpowiedź: Pytanie "Quo vadis, Domine?

b) szczegółowo opisał topografię Imperium Rzymskiego.. Kto opiekował się Ligią, gdy poznał ją Wincjusz ?. Kto opiekował się Ligią, gdy poznał ją Wincjusz ?. Co zrobił Cezar ze swoją matka?Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Test formatywny część druga - przyczynek do charakterystyki Petroniusza.Wraz z testem / sprawdzianem / kartkówką jest klucz odpowiedzi bądź przykładowe odpowiedzi (jeżeli chodzi o pytanie otwarte).Sprawdzian wiadomości z "Quo vadis" Grupa 1 1.. Sprawdź: egzamin ósmoklasisty 2020 - odpowiedzi i .Próbny egzamin ósmoklasisty 2018 CKE: Język polski [ODPOWIEDZI, ARKUSZE] Sprawdzian ósmoklasisty z języka polskiego 18 grudnia 2018 r. Redakcja 18 grudnia 2018, 19:52kontrolowane.Sprawdzian z quo vadis czytanie ze zrozumieniem.. Uzasadnij swoją odpowiedź, przywołując dwa przykłady z powieści.. P F Zadanie 2. a) ponieważ chciał zdobyć serce Ligii b) ponieważ chciał zrobić na złość Neronowi c) ponieważ po spotkaniu z św. Piotrem sam chciał się nawrócić d) został zmuszony przez Petroniusza 3) Dlaczego Poppea oskarżyła Ligię o czary?Plik test quo vadis z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika roy.tan • Data dodania: 30 mar 2017Test Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III.. Zapraszamy do naszych zbiorow zgromadzonych w dzialach: Sciagi gotowce wydrukowane, czy tez Ebuda-cd - sciagi na plycie.Pobierz: sprawdzian z quo vadis klasa 7.pdf..

Kto do kogo powiedział "Quo vadis, Domine?"?

Co narysowała Ligia na piasku ?. Kto za odpłatą podjął się odszukać Ligie ?. Kto zajął sie Ligią w pałacu Nerona?. 1) "Quo vadis" to a) Liryka b) Dramat c) Epika 2) Dlaczego Winicjusz przeszedł na chrześcijaństwo?. Kim była Pompea?. Z przytoczonego fragmentu wynika, że Nerona jako artystę cechuje A. skromność.. Kim dla Marka był Petroniusz?. Jak nazywali sie przybrani rodzice Ligii?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Temat: Test ze znajomości lektury - Henryk Sienkiewicz "Quo vadis".. I wiek p.n.e. I wiek n. e. II wiek n. e. na przełomie 0 i I wieku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt