Na dobre i na złe odcinek 828 streszczenie

Pobierz

Na dobre i na złe odcinek 831 - środa o godz.. "Na dobre i na złe" - odc.. odc.. odc.. Jadzię nachodzi jej były mąż Irek błagając o pożyczenie pieniędzy.. Profesor aż sięgnie po broń!. Załamana Jagna wyznaje swojemu chłopakowi Filipowi, że doktor Gawryło wykrył u niej guza w piersi.. Komentuj .. odc.. 420-423: Możliwości energicznej kobiety»"Na Wspólnej" odcinek 3378 w środę, 23.02.2022 o godz. 20.15.. Oceń.. W 828 odcinku "Na dobre i na złe" Beger (Tomasz Ciachorowski) na prośbę Anki (Ewa Porębska),.. "Na dobre i na złe" odcinek 836 w środę, 23.02.2022 o godz. 20.55.. Nowi bohaterowie - i nowe konflikty.. .Jest ordynatorem oddziału chirurgicznego.. Zapraszamy na 822 odcinek "Na dobre i na złe"… Co wydarzy się w Leśnej Górze w kolejnym tygodniu?. Kobieta odmawia, a nazajutrz mężczyzna trafia na SOR ze zmiażdżoną nogą.Na dobre i na złe .. To on prosił, by Jakub zechciał pracować razem z nim, chociaż przez kilka miesięcy, w czasie których Jakub załatwia swoje sprawy w Polsce - m.in. sprzedaje swój dom w Leśnej Górze.. Z tęsknoty za ma.. 169-173: Zakład » "Złotopolscy" - odc.. 828 - Na razie stabilnie.. W 829 odcinku "Na dobre i na złe" Joanna odkryje przerażającą prawdę o własnym mężu.837.. Odcinek 91: Depresja dziecięca.Na dobre i na złe: Nie płacz (837) Hania jest na skraju załamania po nagłej śmierci Piotra.. Tajemnica" Na dobre i na złe o 20:55 w TVP2 李 #BądźmyRazemInspektor przeszedł kilka operacji, ale ciągle był utrzymywany w stanie śpiączki farmakologicznej..

"Na dobre i na złe "odcinek 836 " Jeszcze zabiorę cię na tańce?"

Żąda wydania jego krajana ukrywającego się na planecie.. Jadzię nachodzi jej były mąż.Streszczenia.. Streszczenie odcinka [22.12.21] Policja obawia się o zdrowie i bezpieczeństwo Piotra Korbana.. Skąd taka szybka decyzja?. A pod opiekę doktor.. więcejW kolejnym odcinku Na dobre i na złe przed domem Falkowicza rozegra się prawdziwa tragedia!. Łucja Siennicka.. Widzowie śledzą losy kolejnych ekip lekarzy, ich zawodowe dylematy, ale także wydarzenia, często dramatyczne z prywatnego życia medyków z Leśnej Góry.. Streszczenie Policja postanawia przenieść inspektora Piotra Korbana do innej placówki, aby lepiej chronić policjanta przed ewentualnym atakiem mafii.. Nie chcą dłużej leczyć go w Leśnej Górze.. W szpitalu zjawia się odpowiedzialny za śmierć Korbana Seba.Odcinek828 Policja postanawia przenieść inspektora Piotra Korbana do innej placówki po to, by lepiej chronić policjanta przed ewentualnym atakiem mafii.. - opis, streszczenie: Wyziębiona dziewczynka, którą .Odcinek 828 Policja postanawia przenieść inspektora Piotra Korbana do innej placówki, aby lepiej chronić policjanta przed ewentualnym atakiem mafii.. więcej Odcinek 827 Na SOR trafia pani Danuta, seniorka, którą przyszła synowa zamknęła przypadkiem w upalny dzień na balkonie..

827 - Pole walki Na dobre i na złe .

Zostanie on wyemitowany na stacji TVP 2 o godzinie 20:55.Na dobre i na złe, odcinek 837: Lidka dzień po ślubie z Borysem zażąda rozwodu!. Kobieta odmawia, ale następnego dnia mężczyzna trafia na SOR ze zmiażdżoną nogą.. "Dokąd go przenoszą.. Tam pracuje w szpitalu i ze Stanami wiąże swoją przyszłość.. Policjant zacznie działać po rozmowie z lekarzem!. Borys weźmie ślub z Lidką!. Z kolei Maks.836.. odcinek Na dobre i na złe można zobaczyć w środę - 23 lutego.. Dla widzów mamy dobrą informację, ponieważ na premierę nie trzeba będzie długo czekać.. Produkcja odpiera zarzuty.. Zofię także zatrudnił Bruno.. 826 - Jak było, tak było, ale miało swój czar.Na dobre i na złe powróci już wkrótce.. [CO SIĘ WYDARZY] Na dobre i na złe "Na dobre i na złe" odcinek 834.. "Na dobre i na złe" odcinek 829 - środa, 5.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2.. 830 - Kto ma dostęp do źródła, nie czerpie z kałuży.. Mieszka on bowiem od lat w Stanach.. 829 - Ogólnoustrojowy lęk Na dobre i na złe .. 827 - Pole walki.. Cierpiąca lekarka rzuca się w wir pracy, próbując zagłuszyć ból po stracie swojego ukochanego.. Polecamy more.. Na dobre i na złe, odcinek 837: Beger zrezygnuje z walki o fotel dyrektora Leśnej Gó….Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na ich umieszczanie na Twoim komputerze przez administratora serwisu Chomikuj.pl - KeOla spotyka się z matką i wyznaje w końcu że rozstała się z Przemkiem..

828 - Na razie stabilnie Na dobre i na złe .

Mający nadnaturalne moce Clark musi stawić mu czoła.. 828: Na razie stabilnie x. zobacz również "Komisarz Alex XIV" - odc.. Michał połączy Hanię i Piotra!. Udostępnij.. "Na Wspólnej" odcinek 3378: Stefanek sprawia Marcie i Mikołajowi kolejne kłopoty.. 20:00 TVN 7 Królewna Śnieżka i Łowca Królewna Śnieżka i ŁowcaPolicja postanawia przenieść inspektora Piotra Korbana do innej placówki, aby lepiej chronić policjanta przed ewentualnym atakiem mafii.. 830 - Kto ma dostęp do źródła, nie czerpie z kałuży .Na dobre i na złe - odcinek 828 Policja postanawia przenieść inspektora Piotra Korbana do innej placówki, aby lepiej chronić policjanta przed ewentualnym atakiem mafii.. Jadzię nachodzi jej były mąż Irek, błagając o pożyczenie pieniędzy.. Bezskutecznie stara się tłumić swoje emocje.. "Na dobre i na złe" (1999 - ) Jeden z najpopularniejszych polskich seriali obyczajowych.. Szpieg w szpitalu.. Opis serialu Akcja serialu rozgrywa się w szpitalu, w podwarszawskiej Leśnej Górze.. odc.. Rok produkcji: 2022 Czas trwania: 50 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2022-02-23 21:08 .. Jadzię nachodzi jej.Na dobre i na złe Odcinek 828 Człowiek ze stali Człowiek ze stali Film sensacyjnyNa Ziemię przybywa złowrogi generał Zod, który grozi jej zniszczeniem.. Super Express Seriale - "Na dobre i na złe", odcinek 828 - Niechciany gośćNa dobre i na złe odc..

W serialu "Na dobre i ...Na dobre i na złe odc.

Zostanie on wyemitowany na stacji TVP 2 o godzinie 20:55.Na dobre i na złe Odcinek 838 / Na dobre i na złe.. Codzienne pole bitwy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt