Streszczenie rozdziałów o psie który jeździł koleją

Pobierz

Najważniejsze informacje o lekturze - Książka po raz pierwszy została wydana w 1967 roku.. Zwierzę przypomina mieszańca owczarka i szpica.możesz napisać streszczenie do książki,,o psie, który jezdził koleją 2010-10-26 16:57:18 "O Psie ,Który Jeździł Koleją " 2016-05-21 14:10:53 O psie który jeździł koleją ?. Zawiera nieodpowiednie treści?. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.O psie, który jeździł koleją Roman Pisarski.. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Na cholewie, a także na .. Bardziej szczegółowoZapomniałeś, kim jest Lampo, postać w lekturze O psie, który jeździł koleją, Pisarski Roman?. Każdy, kto spojrzy na mapę, znajdzie je od razu.. Quiz w Poczekalni.. Autor, czytając włoską prasę, natknął się na historię niezwykłego psa i postanowił przenieść ją na karty swojej książeczki.O psie, który jeździł koleją - streszczenie.. Udostępnij.. 2009-04-14 19:38:28 "O Psie ,Który Jeździł Koleją " 2016-05-21 14:10:53 Załóż nowy klubPlay this game to review Other.. Akcja utworu rozgrywa się we Włoszech, w miejscowości Marittima.. Akcja utworu dzieje się we Włoszech.Pewien zawiadowca znajduje na stacji kolejowej kundelka, przygarnia go i nazywa Lampo (wł. Tylko po co komu to streszczenie, skoro cała historia jest tak fantastyczna..

Przeczytaj recenzję O psie, który jeździł koleją.

.O PSIE KTÓRY JEŹDZIŁ KOLEJĄ STRESZCZENIE ANALIZA INTERPRETACJA Pisarski Roman.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.O psie, który jeździł koleją - opracowanie (geneza, czas i miejsce akcji, problematyka) Opowiadanie o dzielnym Lampo po części oparte jest na faktach.. Lampo to główny bohater opowiadania, który wykazuje się sprytem, inteligencją i odwagą.. Quiz w Poczekalni.. Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest: Pewnego lipcowego dnia na stację wjeżdża pociąg z Turynu do Rzymu.. 3 maja 2018 O psie, który jeździł koleją W pewien lipcowy dzień w Marittimie na stacji kolejowej z ostatniego wagonu pociągu wysiadł pies.. .Napisz streszczenie O psie który jeździł koleją Pisarskiego Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.o psie, ktÓry jezdziŁ kolejĄ - opracowanie, streszczenie utworu Streszczenie Włochy porównane do buta z wielką cholewą ze względu na kształt jaki przyjmują na mapie.Napisz streszczenie O psie który jeździł koleją.. O psie, który jeździł koleją Roman Pisarski I Włochy to piękny i malowniczy kraj na południu Europy.. Ta historia wydarzyła się we Włoszech, jest opowieścią o psie, który jak prawdziwy turysta potrafił podróżować koleją sam, po wielkim kraju..

-Masz problem ze zrozumieniem utworu O psie, który jeździł koleją?

Ilość stron: 60.. --Muzyka w tle: Buddy by Ben.1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" a) Radosław Pilarski b) Roman Pisalski c) Robert Wisarski d) Roman Pisarski 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.. Streszczenie szczegółowe 1.. Od czego Lampo miał złamane dwa żebra i nogę: · wpadł pod pociąg; · został zakleszczony przez drzwi wagonu; · został pogryziony przez inne psy .o psie, ktÓry jezdziŁ kolejĄ - roman pisarski - streszczenie szczegÓŁowe admin, śr., 11/12/2008 - 17:38 Translator Polsko Niemiecki - Niemiecko Polski - darmowe tłumaczenie tekstówO psie, który jeździł koleją - Roman Pisarski - streszczenieHistoria niesamowitego psa o imieniu Lampo, który podróżował koleją.. Zawiadowca stacji zauważa, że z ostatniego wagonu wyskakuje pies.. .Utwór "O psie, który jeździł koleją" opowiada historię o dzielnym psie Lampo po części opartą na faktach.. Skomentuj.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Skomentuj.. Format/Rozmiar: 4x150.. Kolejarz ma trójkę dzieci (Gina, Roberto i Adele), które natychmiast .Streszczenie - "O psie, który jeździł koleją" Romana Pisarskiego.. Choć raz w życiu.Książka Romana Pisarskiego opowiada o psie, który podróżował pociągami..

2011-03-16 19:21:30Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją.

Udostępnij.. Wydarzenia przedstawione w utworze rozgrywają się we Włoszech.. MarrMarr 2 lata temu.. Na stacji kolejowej w Marittimie pojawia się kundelek imieniem Lampo, który zostaje przygarnięty przez zawiadowcę kolei.. Stan: Nowy produkt Szczegółowe i przystępnie napisane streszczenie wraz z omówieniem problematyki zgodnie z aktualnym programem nauczania.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Wszystko, co powinieneś wiedzieć o motywie pracy występującym w utworze O psie, który jeździł koleją.. Błyskawica).Zawiadowca, mający troje dzieci (Gina, Roberto i Adele) mieszka w mieście Piombino, a pracuje w .Wydanie książki O psie, który jeździł koleją kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Dlaczego po całym kraju rozeszła się wieść o cudnym psie: · był niesamowicie mądrym psem; · był jedynym psem- pracownikiem kolei; · podróżował koleją do różnych miast.. Chociaż ta opowieść jest dziwna, wydarzyła się naprawdę.. Książka po raz pierwszy została wydana w 1967 r. Akcja dzieje się we Włoszech w latach 60 - tych XX w., zaś głównym miejscem akcji jest stacja kolejowa w Marittimie.10.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Mają kształt ogromnego buta.. Pewnego dnia na stacji Marittima w środkowych Włoszech czekano na pociąg z Turynu.O psie, który jeździł koleją - streszczenie, plan wydarzeń ..

Świetne uzupełnienie do opracowania.Tyle, ze streszczenie dodali.

No ale dzieciaki w dzisiejszych czasach są leniwe i nie doceniają takiego przekazu jaki jest w tej książce.. Wyślij zgłoszenie .Wszystko, co powinieneś wiedzieć o motywie przyjaźni występującym w utworze O psie, który jeździł koleją.. Jest to wzruszająca historia o przyjaźni między człowiekiem i zwierzęciem.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Świetne uzupełnienie do opracowania.Podacie streszczenie z książki pt. O psie który jeździł koleją?. Oprawa: miękka.. O psie który jeździł koleją Romana Pisarskiego streszczenie.. a) Marittima b) Marittia c) Morittima d) Merittima 3) Kto nazwał psa Lampo?O psie, który jeździł koleją - opowiadanie dla dzieci autorstwa Romana Pisarskiego, traktujące o losach psa o imieniu Lampo.. zosia1011 4 lata temu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt